top of page

Sosyal medya yönetiminden etkileyici tanıtım ürünlerine, kurumsal kimlikten web sitesi tasarımına kitleniz üzerinde kalıcı bir etki bırakan yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Yaratıcı Grafik Tasarım Çözümleri ile Markanızı Yükseltin

Başarınızı Tasarlayalım:

Kalabalık bir dijital dünyada, işletmenizin hedef kitlesiyle görsel olarak etkili bir şekilde bağlantı kurması zordur. Sönük veya tutarsız tasarımlar işletmenizin dikkat çekmemesine, fırsatların kaçırılmasına ve işlerin yavaş büyümesine neden olabilir.

Güçlü bir marka kimliği ve güçlü bir çevrimiçi varlık olmadan, potansiyel müşteriler önünüzden geçip gidebilir, markanız fark edilmeyebilir ve potansiyel müşterileri rakiplerinize kaptırabilirsiniz.

İşte burada biz devreye giriyoruz. İşimiz gücümüz tasarım. Görsel kalitenizi arttırıp hak ettiğiniz güvenilir imajı yakalamanız için buradayız. Kitlenizle sorunsuzca temasa geçmeniz için kullanıcı dostu web siteleri oluşturacak ve markanızı ilginin odağında tutmak için sosyal medyanızı yöneteceğiz.

Bize ulaşın ve markanızın öne çıkması ve büyümesi için ihtiyaç duyduğu desteği verelim.

neden bİzİmle çalışmalısınız?

Kapsamlı Hizmetler

Kurumsal kimlikten web tasarımına, sosyal medyadan promosyon ürünlerinin teslimatına kadar işinizle ilgili her detayı ele alıyor, kendi markamız gibi sahiplenerek gereken her şeyi kapsayan sorunsuz bir hizmet sağlıyoruz.

Fark Yaratan Markalaşma

Markanızı yansıtan, akılda kalıcı kılan ve pazarda öne çıkaran görsel olarak kuvvetli logolar, marka kimliği ve materyalleri hazırlıyoruz.

Kişiye Özel Çözümler

İhtiyaçlarınıza odaklanarak size özel çözümler sunuyoruz, gereksiz detaylardan kaçınıp sadece ihtiyacınız olanı sunarak, benzersiz iş gereksinimlerinizi etkin ve maliyet açısından uygun bir şekilde karşılıyoruz.

Untitled design (2).png

mutlu müşterİLERİMİZDEN BİZİ DİNLEYİN

müşteri
Bora Y, Yönetici

Omnia Kreatif, web sitemiz için yaptığı çalışmalarla bizi çok memnun etti. Web sitemiz, hedef kitleye uygun, modern ve şık bir tasarıma sahip oldu. Omnia Kreatif ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Ajans, profesyonel, müşteri ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledi. Ajansın hizmetlerini herkese tavsiye ederiz.

Genç girişimci
Seda K, Kurucu

Yeni girişimimiz için Omnia Kreatif ile çalışmak muhteşemdi! Kurumsal kimlik, web sitesi ve sosyal medya çalışmalarında onların yaratıcılığı ve özgün tasarımları, markamızı mükemmel bir şekilde yansıttı. Özellikle sosyal medya stratejileri, şirketimin büyümesine önemli bir katkı sağladı ve şu anda en etkili pazarlama kanalımız haline geldi. Teşekkürler Omnia Kreatif, işimizi bir adım öteye taşıdınız!

Mutlu müşteri
Alper A, Üretim Müdürü

Omnia Kreatif, sosyal medya, web sitesi ve logo tasarım alanındaki hizmetleri ile bizi çok memnun etti. Hedeflerimize ulaşmamıza ve markamızı doğru bir şekilde yansıtmamıza yardımcı oldular. Profesyonel yaklaşımları ve yaratıcı çözümleri ile herkese tavsiye ederim.

Omnia Kreatif olarak bir tasarım firmasından daha fazlasıyız; biz yaratıcılar, hikaye anlatıcıları ve marka mimarlarıyız.

Temel misyonumuz, markanızın vizyonunu hedef kitlenizde yankı uyandıran, görsel olarak çarpıcı tasarımlara dönüştürmek.

 

Tasarımın bir markanın mesajını iletmede ve kalıcı izlenimler yaratmada oynadığı çok önemli rolün farkındayız.

 

Yaratıcılığın sınırlarını zorlama konusunda tutkuluyuz ve olağanüstü sonuçlar elde etmek için sürekli olarak yeni fikirler ve teknikler keşfediyoruz.

 

Yetenekli ekibimiz, çeşitli platformlarda ilgi çeken benzersiz tasarımlar hazırlıyor. Logo ve marka kimliği geliştirmeden web sitesi tasarımı, ambalaj ve basılı materyallere kadar her müşterinin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kapsamlı tasarım hizmetleri sunuyoruz.

 

Her markanın anlatacak benzersiz bir hikayesi olduğunu biliyoruz ve amacımız bu hikayeyi kalıcı bir etki bırakan görsel olarak çarpıcı tasarımlarla hayata geçirmek.

Character UI - 4.png

NELER YAPIYORUZ

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
WEB TASARIM
VİDEO PRODÜKSİYON
Character UI - 3.png
Bu yaratıcı yolculukta bize katılın
tasarımın sınır, başarınızın engel tanımadığı bİr dünyayı şekİllendİrelİm
 • Ajansın lokasyonu önemli midir?
  Elbette bunun cevabı size ve projenize bağlı. Ankara Çankaya merkezli bir tasarım ofisi olarak, Türkiye’nin pek çok yerinde müşterilerimiz ve başarıyla yönettiğimiz projeler var. Sosyal medya ve web sitesi ne kadar online yapılan bir iş olsa da hedef kitlesi lokal ağırlıklı sektörler için o çevredeki insanların alışkanlıklarına ve kullanımlarına göre bir strateji oluşturulması hayati önem taşır.
 • Firmamın hedeflerine uygun stratejiyi nasıl oluşturuyorsunuz?
  Sektörünüz, hedef kitleniz ve amaçlarınız hakkında sorularla öncelikle sizden veri toplayıp rekabet analizi ve piyasa dinamiklerini araştırıyoruz. Bu süreci fiyat vermeden önce yapıyoruz ki her çalışmanın her firmanın ihtiyaçları aynı değil ona göre fiyat paketleri hazırlıyoruz. Sonuçta her strateji her firma için aynı sonucu vermeyecektir ve hedeflerine uymayacaktır.
 • Web tasarım çalışmaları ne kadar sürede gerçekleşmektedir?
  Yapılan projeye göre web tasarımın tamamlanma süresi değişiklik göstermektedir. Standart bir kurumsal web tasarım, içerik üretim ve planlama aşamasından sonra ortalama 2 hafta içinde teslim edilmektedir. Bu süreç içinde mobil versiyonu da beraberinde yapılmaktadır. Bazı projeler geniş kapsamlı olması nedeniyle 1-2 ay gibi bir süre içinde teslim edilebilmektedir.
 • Web tasarım fiyatları neye göre belirlenmektedir?
  Web tasarım fiyatları; işlenecek olan içerik, sayfa sayısı, sayfa işlevi, web site içinde kaç dil olacağı ve çeşitli özel formlara göre fiyatlandırılmaktadır. Yani, fiyat vermeden önce işinizi anlıyoruz.
 • Web sitemi kendim yönetebilir miyim?
  Sizin sahip olduğunuz veya açacağınız Wix hesabı üzerine devir yaparak siteyi teslim ediyoruz, bu şekilde bize ihtiyaç duymadan web siteniz üzerinde gerekli değişiklikleri ve güncellemeleri yapabilirsiniz. Eğer bu tip güncelleme işlemlerini bizim takip etmemizi isterseniz, tüm bunları sizin yerinize biz yapıyoruz.
 • Zaten web sitem var, onun mobil versiyonunu yapabilir misiniz?
  Mevcut site üzerinden işlem yapmak hem daha fazla zaman alıyor hem de daha fazla masraf çıkardığı için, hayır. Hata düzeltmek ve düzenlemektense yeniden yapım daha uyguna geliyor denebilir, o yüzden mevcut site üzerinde tasarım çalışması yapmıyoruz.
 • Wix üzerinden kendim de site yapabiliyorum, neden sizinle çalışmalıyım?
  Tabi ki, herkes site yapabilir ama her siteden aynı performansı bekleyemeyiz. Kullanıcılar, genellikle arka plandaki görünmeyen hataların düzeltilmesinde ve bunların fark edilmesi güç olduğu için hata/geri bildirim sistemini doğru işletmekte zorluk yaşıyorlar. Her ne kadar sürükle-bırak şeklinde bir basit sistem gibi gözükse de farklı ekranlarda boyutlama hatası, görsellerin yanlış formatta olması, alt metin ayarları, yanlış etiketleme ve benzer SEO ayarları gibi konulardaki teknik yetersizlikten kaynaklı çeşitli hatalar oluyor. Eksik ya da yanlış SEO ayarları nedeniyle Google'da görünemeyen veya üst sıralara çıkamayan işletmeler potansiyel müşteri kaybeder. Bu problemlerin kurulum aşamasında çözülmesi gerekir. Bir Wix Partner ile çalışmak sizi vakit/verim olarak çok yukarılara taşıyacaktır. Şu an Wix Marketplace’te ulaşabileceğiniz uzmanlardan biri olarak Wix’in kendi uzman derecelendirme sisteminde Icon seviyesinde hizmet veriyoruz.
 • Wix tabanlı web sitesinin faydaları nelerdir?
  Wix barındırma, güvenlik güncellemeleri ve platform bakımı ile ilgilenir. Bu, aksi takdirde bu teknik yönleri yönetmek için harcayabileceğiniz zaman ve kaynaklardan tasarruf etmenizi sağlar. Her ay düzenli olarak bir yazılımcıya para vermek zorunda kalmazsınız. Wix, kullanıcı dostu sürükle ve bırak arayüzü ile bilinir, bu da sizin web sitelerinizi ileri teknik beceriler gerektirmeden güncellemenizi ve yönetmenizi kolaylaştırır. Her şey çok güzel, ama ilk kurulumu çetrefilli bir sistem Wix web sitesi. Çoğu kullanıcı tasarımın yanı sıra SEO ve alt yapı hazırlama kısımlarında zorlanıyor. Belki de zorlandığını, yapamadığını fark etmiyor bile. Biz, Wix Partner programında yer alıyor ve bu kısımları sizin için çözümleyip “olması gerektiği gibi” size teslim ediyoruz. Daha sonra kullanıcı dostu bir panel ile rahatça istediğiniz gibi sitenizi yönetebiliyorsunuz. Şu an Wix Marketplace’te ulaşabileceğiniz uzmanlardan biri olarak Wix’in kendi uzman derecelendirme sisteminde Icon seviyesinde hizmet veriyoruz.
bottom of page